Filma Me Titra Shqip: The Reluctant Fundamentalist

130 min 2013 6,8 / 140
Kategoria: Thriller
Viti: Mar 17, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,309
Shikime: 997
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalosh i ri pakistanez është në kërkim të suksesit në Wall Street. Ai e gjen veten të përfshirë në një konflikt mes Ëndrrës së tij Amerikane, një krize pengjesh dhe një thirrjeje të fortë nga atdheu i tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR