Filma Me Titra Shqip: Body Cam

96 min 2020 6,7 / 7
Kategoria: Thriller Horror Mister
Viti: May 19, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,304
Shikime: 1853
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur ndalesa rutinë e një makine, rezulton në vdekjen e pashpjegueshme dhe mizore të kolegut të saj polic, Reneja është e vetmja që arrin të shikojë pamjet e incidentit. Ndërsa sulmet ndaj policëve shtohen, ajo përpiqet të kuptojë forcën e mbinatyrshme që qëndron pas tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR