Filma Me Titra Shqip: Bad Sister

85 min 2016 4,2 / 15
Kategoria: Thriller
Viti: Jan 3, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,783
Shikime: 3762
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një studente e shkëlqyer në një shkollë Katolike ka frikë për familjen e saj kur një murgeshë dhe mësuese e re në kampus nuk është siç duket dhe është e fiksuar fizikisht pas vëllait të saj...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR