Filma Me Titra Shqip: Angel of Evil

102 min 2010 6,9 / 184
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Sep 6, 2010
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 6,211
Shikime: 2380
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Krimet e tij ishin tronditëse, stili i jetës ishte tërheqës dhe reputacioni i tij ishte legjendar. Bazuar në histori të vërtetë, Angel of Evil rrëfen ngritjen dhe rënien dramatike të një prej bandave më famëkeqe dhe karizmatike të Italisë, Renato Villanzasca.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR