Filma Me Titra Shqip: Survive the Night

89 min 2020 6 / 9
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: May 22, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 72,11
Shikime: 1957
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një doktor, i marrë me sy të keq, dhe familja e tij mbahen peng në shtëpinë e tyre, nga dy kriminelë në arrati. Por një grabitje e shkuar jo sipas parashikimeve i detyron ata të kërkojnë ndihmë mjekësore të menjëhershme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR