Filma Me Titra Shqip: Fifty Shades Freed

105 min 2018 6,4 / 4547
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Jan 17, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 23,238
Shikime: 5500
Pershkrimi
Më në fund Kristian dhe Anastasia martohen, por Xhek Hajd vazhdon t'i ndjekë dhe të sjellë probleme mes tyre. A do të mundet çifti të mbijetojë mes sfidave që martesa e tyre sjell?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR