Filma Me Titra Shqip: Fifty Shades Darker

118 min 2017 6,3 / 5227
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Feb 8, 2017
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,819
Shikime: 5302
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Ndërkohë që Kristian përballet me demonët e tij, Anastasia duhet të përballet me urrejtjen dhe xhelozinë e femrave përpara saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR