Filma Me Titra Shqip: Jayantabhai Ki Luv Story

130 min 2013 4,5 / 8
Kategoria: Aksion Komedi Romance
Viti: Feb 15, 2013
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 1,69
Shikime: 1536
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jayantabhai një gangster i sapo dalur nga burgu, bien në dashuri me fqinjën e tij Simi, sfidën të cilën duhet ta kaloi ai është e pashmangshme nga rrugët të cilat i ka zgjedhur në mes luftës, dhe dashurisë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR