Filma Me Titra Shqip: Never Rarely Sometimes Always

101 min 2020 6,9 / 26
Kategoria: Dramatik
Viti: Mar 13, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,77
Shikime: 1037
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Duke u përballur me një shtatzëni të paqëllimshme dhe mungesën e mbështetjes vendore, Autumn dhe kushërira e saj, Skajler, vendosin të nisen në një udhëtim në Nju Jork mbushur me miqësi, trimëri dhe dhembshuri, për t’i dhënë asaj ndihmën që i nevojitet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR