Filma Me Titra Shqip: Torpedo: U-235

110 min 2019 6,8 / 20
Kategoria: Aksion Aventure Lufte
Viti: Oct 23, 2019
Gjuha Origjinale: NL
Popullariteti: 15,453
Shikime: 2115
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në kulm të Luftës së Dytë Botërore, komandant Stani dhe një grup luftëtarësh të rezistencës nisin një mision vetëvrasës. Ata duhet të dërgojnë në Amerikë një nëndetëse naziste të mbushur me uranium atomik. Ekuipazhi i amatorëve duhet të tejkalojnë nga të gjitha rreziqet, ndërsa ndiqen nga ushtria e Hitlerit, që përpiqet ta shkatërrojë nëndetësen, para se të arrijë në brigjet e sigurta të Amerikës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR