Filma Me Titra Shqip: Ashfall

128 min 2019 7,4 / 18
Kategoria: Aventure Dramatik Aksion
Viti: Dec 19, 2019
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 15,345
Shikime: 2036
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një vullkan që qëndronte i heshtur, shpërthen papritur duke shkaktuar dëme të mëdha në Korenë e Jugut dhe në Korenë e Veriut. Një profesor universiteti, harton një plan të çmendur për të frenuar shpërthimet e mëtejshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR