Filma Me Titra Shqip: Equilibrium

107 min 2002 7 / 2866
Viti: Dec 6, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20,092
Shikime: 2253
Pershkrimi
Filmi tregon për një të ardhme shtypëse, ku një njeri i ngarkuar me zbatimin e ligjit ngrihet për të rrëzuar sistemin dhe shtetin, sepse të gjitha format e ndjenjës janë të paligjshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR