Filma Me Titra Shqip: Remember Me

0 min 2019 6 / 4
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Aug 2, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,257
Shikime: 1438
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi zbulon që dashuria e parë e jetës, është e sëmurë, një plak do të shtiret si i sëmurë dhe do të futet ne azilin e pleqve, në përpjekje për tu ribashkuar me dashurinë e jetës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR