Filma Me Titra Shqip: Go for It

107 min 1983 7 / 280
Kategoria: Aventure Aksion Komedi
Viti: Feb 1, 1983
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 7,188
Shikime: 2510
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy burra takohen me njëri-tjetrin në rrethana të çuditshme dhe në fillim i ngatërrojnë për hajdutë, e më pas agjentë të shërbimeve sekrete.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR