Filma Me Titra Shqip: Ema

107 min 2019 6,7 / 34
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 26, 2019
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 7,7
Shikime: 2299
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Pas një aksidenti që trondit jetën familjare të saj, Ema një balerinë rreggaeton-i, niset në një odise në çlirim të vetvetes. Një dramë e ndezur rreth artit, dëshirës dhe familjes në kohën moderne...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR