Filma Me Titra Shqip: Kung Fu Dunk

100 min 2008 5 / 88
Kategoria: Aksion Aventure Komedi
Viti: Feb 7, 2008
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 4,443
Shikime: 860
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Fang Shijie, si foshnje është gjetur në mbeturinat e akademisë marciale, ai merret nga një njeri i cili i ndihmon të shkollohet dhe të vijet në garat e basketbollit, por përpjekjet e ti nuk kane të ndalur deri sa ti gjene prindërit e tij të vërtetë të cilin e braktisën...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR