Filma Me Titra Shqip: Untraceable

101 min 2008 6 / 511
Kategoria: Mister Thriller
Viti: Jan 22, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7.451
Shikime: 2856
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Agjenti Special Jennifer Marsh punon në një ndarje elitare të FBI kushtuar luftimit të krimit në internet. Ajo mendon se i ka parë të gjitha, derisa të shfaqet një kriminel veçanërisht sadist në internet. Ky vrasës teknik poston burime të drejtpërdrejta të krimeve të tij në faqen e tij të internetit; sa më shumë goditje të faqes bëhet, aq më shpejt viktima vdes. Marsh dhe ekipi i saj duhet të gjejnë vrasësin e pakapshëm para se të mbarojë koha.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR