Filma Me Titra Shqip: Return of the Hero

90 min 2018 6,3 / 331
Kategoria: Histori Komedi
Viti: Feb 14, 2018
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 8,833
Shikime: 1523
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në Francën e vitit 1809, kapiteni Nëvil do të martohet me Polinën, por shpërthen lufta dhe ai ikën, duke e lënë atë zemërthyer. Motra fillon të shkruajë letra në emër të tij, që Polina të mos dëshpërohet, por telashet nisin kur Nëvili kthehet në shtëpi...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR