Filma Me Titra Shqip: Saving Leningrad

0 min 2019 5,1 / 18
Kategoria: Dramatik Lufte Aksion
Viti: Jan 31, 2019
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 4,109
Shikime: 1911
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjatë luftës së dytë botërore, një çift i ri të dashuruarish lufton mes tradhtive, dhunës dhe rreziqeve të luftës për t’iu larguar qytetit në rrethim dhe për të jetuar një jetë më të mirë, duke u nisur në një udhëtim të rrezikshëm përmes bombave dhe dallgëve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR