Filma Me Titra Shqip: Chameleon

80 min 2019 4 / 3
Kategoria: Krim Thriller
Viti: Jun 22, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,769
Shikime: 1003
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish-mashtrues i vuajtur dhe bashkëpunëtori i tij i paparashikueshëm gënjejnë gra sipërfaqësore dhe bashkëshortët e tyre më të plakur në Los Anxhelosin egoist.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR