Filma Me Titra Shqip: Love in the Time of Cholera

139 min 2007 6,3 / 195
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Oct 4, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,237
Shikime: 5623
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një rrëfim përjetësie. Një rrëfim për dashurinë që sfidon kohën, plakjen dhe vdekjen. Një rrëfim, ku pritja merr kuptim dhe jeta nuk njeh limite. Bazuar në romanin me të njëjtin titull të autorit fitues të çmimit Nobel, Gabriel Garcia Marquez.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR