Filma Me Titra Shqip: Adventures of Rufus: The Fantastic Pet

83 min 2020 6,8 / 4
Kategoria: Aventure Familje Fantazi
Viti: May 26, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 45,511
Shikime: 2268
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Shokët Skot dhe Emili, shkojnë tek shtëpia e gjyshes së Skotit, dhe papritmas zbulojnë një krijesë misterioze, Rufusin, dhe magjistarin Abot, në një dhomë sekrete. Ata kanë një mision: me ndihmën e një libri magjish të vjetër, ata duhet të mbledhin disa elementë për të bërë një pluhur magjik që të shpëtojnë botën e tyre, një botë magjike. Megjithatë, ata kalojnë në vështirësi të ndryshme kur tre shërbëtorë të këqij me fuqi misterioze, duan të marrin librin magjik për të cilin mendojnë se kthen g
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR