Filma Me Titra Shqip: Miracles Of Love

0 min 2019 8 / 1
Kategoria: Dramatik
Viti: Dec 5, 2019
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 5,406
Shikime: 999
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një dramë turke e vendosur në vitet 1960. Azizi, një burrë me të meta fizike e gjen veten në përpjekje për të sistemuar martesën me Mizgin, pavarësisht vështirësive dhe opinionit, me gruan më të bukur në qytezë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR