Filma Me Titra Shqip: Chak De! India

153 min 2007 7,4 / 167
Kategoria: Dramatik
Viti: Aug 10, 2007
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 8,46
Shikime: 1731
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kabir Khan është trajneri i Ekipit Kombëtar të Hokejit Indian të femrave dhe ëndrra e tij është të bëjë që ekipi i vajzave të fitojë kupën e botës kundër të gjitha mosmarrëveshjeve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR