Filma Me Titra Shqip: Hacker

96 min 2019 5,1 / 20
Kategoria: Aksion Familje
Viti: Mar 28, 2019
Gjuha Origjinale: DA
Popullariteti: 2,839
Shikime: 3209
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Benjamini 13-vjeçar ka të njëjtin pasion, si e ëma, rreth teknologjisë dhe kibernetikës. Duke bërë hacker-in në jetimoren ku jeton, ngatërrohet me dosje sekrete shtetërore dhe zbulon të vërteta tronditëse rreth të ëmës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR