Filma Me Titra Shqip: Locke

85 min 2014 6,9 / 1534
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Apr 10, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,151
Shikime: 2113
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ivan Locke ka punuar shumë për të krijuar një jetë të mirë për veten e tij. Sonte, ajo jetë do të shembet rreth tij. Në prag të sfidës më të madhe të karrierës së tij, Ivan merr një telefonatë që vë në lëvizje një seri ngjarjesh që do të zbulojnë familjen, punën dhe shpirtin e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR