Filma Me Titra Shqip: Star Trek: Nemesis

117 min 2002 6,2 / 851
Viti: Dec 13, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,286
Shikime: 2116
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Sipërmarrja është thirrur në botën e Romulusit, duke u hequr sikur ata donin të negocionin për një Traktat Paqeje. Kapiteni Pikard dhe ekuipazhi i tij zbulojnë kërcënimin serioz që i kanoset Tokës, pasi Pretor (udhëheqësi) Shinzon ka në plan të sulmojë atë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR