Filma Me Titra Shqip: Cheeky

91 min 2000 5,5 / 109
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Jan 28, 2000
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 20,107
Shikime: 8923
Trailer: YouTube
Pershkrimi
FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE DHE NUDITET! NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJEC! Ndërsa kërkonte një apartament në Londër për të dashurin e saj venecian, Karla merr me qera një apartament me pamje nga Thames. Atje ajo takohet me agjenten e pasurive të patundshme super të eksituar dhe lesbike, Moirën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR