Filma Me Titra Shqip: The Trip to Greece

110 min 2020 6.6 / 23
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Mar 3, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5.094
Shikime: 3373
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Aktorët Bob Brajdon dhe Stiv Kugan udhëtojnë nga Troja për në Itakë duke ndjekur gjurmët e Odisesë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR