Filma Me Titra Shqip: The Vast of Night

89 min 2020 6,7 / 31
Viti: May 15, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 42,112
Shikime: 1103
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në mesin e viteve 1950, një vajzë me emrin Fei dhe një folës i radios i quajtur Everet, zbulojnë një sinjal të çuditshëm në radio që mund të ndryshojë të ardhmen e qytetit të tyre përgjithmonë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR