Filma Me Titra Shqip: El Angel

115 min 2018 6,9 / 195
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Aug 9, 2018
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 8,512
Shikime: 1846
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Fytyra engjëllore e Karlosit, një adoleshenti 17-vjeçar fsheh një fytyrë të errët grabitjesh, gënjeshtrash dhe vrasjesh.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR