Filma Me Titra Shqip: The Net

114 min 1995 5,9 / 758
Viti: Jul 28, 1995
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,937
Shikime: 3140
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një peshkatari Koreano Verior i prishet aksidentalisht motori i varkës dhe ai përfundon në Korenë e Jugut. Gjatë hetimeve në Jug, ai kërkon me ngut të dërgohet në shtëpi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR