Filma Me Titra Shqip: Qarib Qarib Singlle

125 min 2017 7,2 / 21
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Nov 10, 2017
Gjuha Origjinale: HI
Popullariteti: 2,067
Shikime: 1498
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Yogi dhe Jaya kanë personalitete krejtësisht të kundërta. Ata takohen nëpërmjet një aplikacioni takimesh. Një takim i thjeshtë kthehet në shumë më shumë kur ata ndërmarrin një udhëtim për në Rishikesh.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR