Filma Me Titra Shqip: Belle and Sebastian

104 min 2013 6,9 / 431
Kategoria: Aventure
Viti: Dec 18, 2013
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 10,444
Shikime: 1972
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një djalë gjashtë vjeçar dhe qeni i tij kërkojnë të ndihmojnë disa Francezë në përpjekje për ti shpëtuar forcave naziste në vend.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR