Filma Me Titra Shqip: The Rock

137 min 1996 7 / 2769
Kategoria: Aksion Aventure Thriller
Viti: Jun 6, 1996
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,928
Shikime: 2680
Pershkrimi
Një kimist dhe një ish agjent i FBI-së drejtojnë kundërpërgjigjen ndaj një sulmi të një grupi ish marinsash amerikan të udhëhequr nga një ndër gjeneralët më të mirë, të cilët kërcënojnë qeverinë amerikane me një sulm me gaz sarin ndaj qytetit të San Franciskos.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR