Filma Me Titra Shqip: The Will

0 min 2020 7 / 1
Kategoria: Romance
Viti: Feb 14, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,423
Shikime: 2175
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Herët në fëmijërinë e saj, Jozefina Malone mësoi në mënyrën më të shëmtuar, se kishte vetëm një njeri të cilin ajo mund ta donte dhe t’i besonte: gjyshen e saj, Lidia Malone. Prej nevojës, në mënyrë të pavetëdijshme, në mënyrë të suksesshme, Jozefina veshi një maskë që të mbante njerëzit larg. Ajo krijoi një stil jetese, si udhëtare e përhershme në skajet e modës dhe elitës së muzikës, por duke e mbajtur veten të distancuar. Ndërsa Jozefina po shëtiste botën, boksieri në pension Xhejk Spir po je
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR