Filma Me Titra Shqip: A Clear Shot

83 min 2020 0 / 0
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: May 1, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,708
Shikime: 1644
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Punonjësit dhe klientët në një dyqan elektro-shtëpiakesh mbahen peng nga disa djem vietnamezë të armatosur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR