Filma Me Titra Shqip: Icebreaker

120 min 2016 5,7 / 45
Kategoria: Aksion Aventure Dramatik
Viti: Oct 20, 2016
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 3,508
Shikime: 2819
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Drejt akullthyesit "Mikhail Gromov" po lëviz një ajsberg gjigant. Për t'u larguar nga përplasja, anija ngec në grackën e akullit dhe detyrohet të zhvendoset pranë bregdetit të Antarktidës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR