Filma Me Titra Shqip: My Extraordinary Summer with Tess

82 min 2019 7,5 / 5
Kategoria: Familje
Viti: Jul 3, 2019
Gjuha Origjinale: NL
Popullariteti: 1,425
Shikime: 1231
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjatë pushimeve me familjen në plazh, Sami takon Tesin, e cila mban sekretet e saj me vete dhe i mëson se si momenti prezent është më i rëndësishëm se kujtimet dhe se ankthi i së ardhmes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR