Filma Me Titra Shqip: A Brother's Honor

89 min 2019 0 / 0
Kategoria: Romance
Viti: Sep 18, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,398
Shikime: 2663
Trailer: YouTube
Pershkrimi
3 vëllezër ribashkohen pasi gjyshi i tyre pëson një sulm në zemër. Burrat e Granger, Jace, Caden dhe Dalton i premtojnë gjyshit të tyre që po vdes se do të punojnë së bashku për të shpëtuar biznesin e dështuar të familjes. Ne vëllezërit gjithashtu e gjejmë veten duke u bashkuar për të zbuluar se kush vrau me të vërtetë nënën e tyre dhe më pas, duke liruar babanë e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR