Filma Me Titra Shqip: ICHI

120 min 2008 6,8 / 65
Viti: Oct 25, 2008
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 6,303
Shikime: 2846
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Içi është një grua e verbër, e cila endet nëpër qytet me shamisenin e saj (kitarë japoneze me tre tela), por ajo ka aftësi shpate të jashtëzakonshme me të cilat lufton jakuzat dhe të ligjtë e tjerë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR