Filma Me Titra Shqip: Bliss

80 min 2019 6 / 46
Kategoria: Horror
Viti: Sep 27, 2019
Gjuha Origjinale: PT
Popullariteti: 6,524
Shikime: 772
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një piktore e shkëlqyer që përballet me bllokimin më të keq krijues të jetës së saj, përpiqet me gjithçka që mundet për të përfunduar kryeveprën e saj, duke u përfshirë në një vorbull të drogës, seksit dhe vrasjeve në pjesën e fshehtë të qytetit të Los Angeles-it.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR