Filma Me Titra Shqip: H Is for Happiness

0 min 2019 4,5 / 2
Kategoria: Dramatik Familje
Viti: Aug 11, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,701
Shikime: 753
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë 12 vjeçare me optimizëm të pamasë dhe një pamje unike për botë, inspirohet nga djali i ri i çuditshëm në shkollë dhe vendos që të bashkoj familjen e saj me çdo kusht.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR