Filma Me Titra Shqip: The Deeper You Dig

95 min 2019 4,8 / 2
Kategoria: Horror Dramatik
Viti: Jul 11, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,591
Shikime: 1533
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas një aksidenti në rrugë, fija midis të gjallëve dhe të vdekurve do të këputet për një nënë, vajzën e saj dhe një të huaj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR