Filma Me Titra Shqip: The Last Days of American Crime

148 min 2020 5,4 / 93
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: Jun 5, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 176,021
Shikime: 1708
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grup prej dy burrash dhe një grua planifikojnë grabitjen e shekullit para se një sinjal i transmetuar nga qeveria të zhdukë përgjithmonë aktet kriminale.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR