Filma Me Titra Shqip: Tigers Are Not Afraid

83 min 2017 6,7 / 74
Kategoria: Fantazi Horror Thriller
Viti: Nov 2, 2017
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 6,393
Shikime: 1549
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Përralla e errët e pesë fëmijëve që përpiqen të mbijetojnë nga dhuna e tmerrshme e bandave dhe fantazmave të krijuara çdo ditë nga lufta e drogës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR