Filma Me Titra Shqip: Clair Obscur

105 min 2016 6 / 21
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 11, 2016
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 4,246
Shikime: 1406
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy femra turke njëra e shtypur nga traditat seksiste dhe njëra e lirë nga zakonet moderne, kanë më shumë të përbashkëta nga se duket.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR