Filma Me Titra Shqip: Shirley

107 min 2020 6,7 / 22
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Jan 25, 2020
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 28,897
Shikime: 870
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një shkrimtare e famshme e zhanrit horror gjen frymëzim për librin e saj të ardhshëm pasi ajo dhe burri i saj ftojnë në shtëpi një çift të ri.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR