Filma Me Titra Shqip: Deadly Pickup

81 min 2016 5,8 / 8
Kategoria: Thriller
Viti: Jul 26, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,092
Shikime: 6060
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Breezy nuk është një vajzë e zakonshme: seksi, argëtuese, dhe një vrasëse gjakftohtë. Vdekjeprurëse si një nëpërke ajo vret me një unaze helmuese. Teksa lëviz nga qyteti në qytet, duke kapur viktimat e saj me autostop, ajo vendoset përkohësisht në shtëpinë e një çifti të ri, që nuk e kanë idenë çfarë ujku seksual kanë futur brenda.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR