Filma Me Titra Shqip: Ask Me Anything

100 min 2014 5,6 / 268
Kategoria: Dramatik Mister Thriller
Viti: Apr 19, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,302
Shikime: 1650
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë e bukur e ëmbël shumë qesharake dhe në fund e humbur është vetëm, Katie Kampenfelt e cila vendos të bëj 1 vit pushim para fillimit të shkollës të zbuloje në të vërtet se kush është, ajo vendos ta hape një blog duke publikuar gjdo gjë për jetën e saj, por me kalimin e kohës e sheh vetën në shumë gjërat të ligata.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR